Zdraví a léčiva
O svém zdraví rozhodujete jen vy, rozhodněte se správně

Zdravé hubnutí


jak zdrave zhubnout

Nebojte se zhubnout trvale - díl 2.
30.prosinec 2014

Zhubnout, znamená změnit přístup k životu. Je to velké rozhodnutí o kterém musí být člověk vnitřně přesvědčen. Potom je proces hubnutí přirozený a příjemný. Aby byly výsledky hubnutí co největší, je nutné propojit několik důležitých detailů. Hubnutí není jen dieta a odříkání.

Celý článek
jak zdrave zhubnout

Jak zhubnout trvale - díl 1.
2.prosinec 2014

Dieta x, dieta y, doporučení kamarádky jak zhubnout, zaručená dieta od kolegyně z práce. Sto pokusů zhubnout, sto neúspěchů. Zná to asi každý, kdo se někdy pokoušel hubnout. Zhubnout není snadné, ale pod vedením odborníků je to možné a je to možné bez neúspěchu a neustálých výkyvů váhy.

Celý článek
pet tipu k hubnuti

Pět tipů jak zhubnout až 10 kilo za rok
15.listopad 2014

Zhubnout až 10 kilo za rok, to není fikce, ale realita. Stačí využít některý z pěti tipů, díky kterým se vám podaří "ušetřit" až několik stovek kalorii denně! Jen je nutné být důsledný a pokud se rozhodnete hubnout, snažit se dodržovat všechny vybrané tipy na hubnutí, které si vyberete.

Celý článek
cholesterol avocado

Vysoký cholesterol lze zdravě snížit
13.říjen 2014

Nezdravě vysoká hladina cholesterolu může pro Váš organismus znamenat vysoké zdravotní riziko. To vám řekne i každý lékař, nebo výživový poradce. Vědci zjistili, jak lze účinně snížit hladinu cholesterolu a to bez chemických preparátu, přírodní cestou. "Zelený lék", který příroda nabízí, dokáže zázraky, nevěříte? Věřte!

Celý článek