Zdraví a léčiva
O svém zdraví rozhodujete jen vy, rozhodněte se správně

Časté dotazy


Konzultace včetně vypracování dietního plánu je zcela zdarma. Klient si hradí pouze doporučené produkty.
Není možné říci předem, za jak dlouho se podaří zhubnout... naštěstí nejsme totiž všichni stejní. Někdo může mít metabolismus zablokovaný, jiný například alergii na některé potraviny, někdo právě prožívá období silného stresu nebo vede život na pohovce. Hubnout pár kilo měsíčně je považováno za správné.
Všichni výživoví poradci NATURHOUSE jsou absolventy vzdělávacích kurzů s akreditací Ministerstva školství a všichni absolvovali informační kurz systému NATURHOUSE.
NATURHOUSE se snaží o výchovu, popř. "převýchovu" ve výživě, proto nenabízí přísné a zakazující diety, ale vyučuje, jak jíst dobře a zdravě.
Týdenní konzultace, která je vždycky zdarma, je velmi důležitá, protože dodává psychickou podporu tomu, kdo se rozhodne zapracovat na své váze. Možnost počítat s profesionálem, který je mi stále k dispozici, dovoluje rychleji dosáhnout cíle.
Produkty jsou všechny na bylinné bázi, zaregistrovány Ministerstvem zdravotnictví.
Produkty NATURHOUSE nejsou náhražkou stravy, ale doplňují a podporují hubnutí, a tak pomáhají odvádět vodu, spalovat tuky, zrychlovat metabolismus.
Samozřejmě, že ano! Naopak objevíte, že vaření z čerstvých a sezónních produktů, může opravdu zvýraznit chuť a vůni kořením a bylinkami. 
Produkty jsou na přírodní bázi a nevytváří žádný druh závislosti. Proto je tento způsob hubnutí zdravým způsobem.